Aktualnośći

Manifestacja 15 grudnia 2018 r. – Pogrzeb Demokracji

K O M U N I K A T

Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych postanowiła zorganizować z udziałem organizacji obywatelskich manifestację w dniu 15 grudnia br. w Warszawie pod nazwą „POGRZEB DEMOKRACJI”.

Planowany przebieg manifestacji: zgromadzenie na Pl. Na Rozdrożu o godz. 12.00 i złożenie wiązanek pod pomnikami Ignacego Daszyńskiego i Romana Dmowskiego, następnie przemarsz pod Sejm, gdzie przedstawiciele organizacji uczestniczących i posłowie wyrażą okolicznościowe wystąpienia.

Zwracamy się do Was o uczestnictwo i rozpowszechnienie konieczności udziału w tej manifestacji, bowiem tylko liczba uczestniczących decyduje o osiągnięciu zamierzonego skutku. Pamiętajcie, że o konieczności oczekiwanej przez Was zmiany ustawy represyjnej z dnia 16 grudnia 2016 roku trzeba rządzącym przypominać również w takiej formie.

Zarząd Główny ZBFSOP

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału pod adresem email: bp@zbfsop.pl

 

Polityka prywatności

 

Administratorem Twoich danych osobowych będzie (jest) Związek Byłych Funkcjonariuszy Służb Ochrony Państwa: ul. Krochmalna 32 lokal 35, Warszawa. Możesz kontaktować się z nami w następujący sposób:

 

– listownie: ul. Krochmalna 32 lokal 35, 00-864 Warszawa

– telefonicznie: 790 567 889

Wyjaśnimy teraz zasady przetwarzania danych, które możemy wykorzystać w trakcie, gdy oglądasz naszą stronę internetową. Jeżeli przekażesz nam swoje dane takie jak imię, nazwisko, adres, e-mail, nr telefonu to nie będą one wykorzystane w żaden inny sposób jak w celu:

zawarcia umowy, wystawienia faktury, sprzedaży naszych produktów oraz informowania Ciebie działaniach reklamowych przez nas prowadzonych. Dane te nie będą udostępnione na zewnątrz naszej firmy poza przypadkiem korzystania z usług podmiotów trzecich w celu realizacji Twojego zamówienia oraz konieczności ich udostępnienia wtedy, gdy poproszą nas o to organy mające do tego prawo np. Sądy i Policja.

Strona ZBFSOP w skrócie