Aktualnośći

Plebiscyt – Ewa MACEK

PLEBISCYT

 

KOBIETY WOJ.ŚLĄSKIEGO, KTÓRE KSZTAŁUJĄ RZECZYWISTOŚĆ I STANOWIĄ O SILE NASZEGO REGIONU.

Ewie MACEK

GRATULUJEMY

wyróżnienia.

 

Z WIELKIM ZASZCZYTEM PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE  NASZA KOLEŻANKA – EWA  MACEK,

WICEPREZESKA ZARZĄDU ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO  I  WICEPREZESKA ZARZĄDU MIEJSKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W KATOWICACH, KOORDYNATORKA DS. USTAWY REPRESYJNEJ Z 16 GRUDNIA 2016 r., DZIAŁACZKA FSSM RP, ZOSTAŁA NOMINOWANA W PLEBISCYCIE „DZIENNIKA ZACHODNIEGO” DO GRONA 100 KOBIET WOJ.ŚLĄSKIEGO, KTÓRE KSZTAŁUJĄ RZECZYWISTOŚĆ I STANOWIĄ O SILE NASZEGO REGIONU.

FINAŁEM PLEBISCYTU BĘDZIE WYBÓR 10 KANDYDATEK DO UPAMIĘTNIENIA W PUBLIKACJI KSIĄŻKOWEJ I DLA FINALISTKI TYTUŁ: WPŁYWOWA KOBIETA POLSKI 2020

EWA MACEK UKOŃCZYŁA WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI, KIERUNEK ADMINISTRACJA NA UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM W KATOWICACH. JEST SPOŁECZNĄ DZIAŁACZKĄ, INSPIRATORKĄ, ORGANIZATORKĄ,  WSPÓŁORGANIZATORKĄ WIELU SPOTKAŃ ŚRODOWISKA EMERYTÓW MUNDUROWYCH, Z  EUROPOSŁAMI I POSŁAMI DZIAŁAJĄCYMI NA RZECZ ZMIANY USTAWY REPRESYJNEJ, DZIAŁACZAMI RUCHÓW SPOŁECZNYCH I ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI.UCZESTNICZKA WIELU MANIFESTACJI PRZECIWKO USTAWIE REPRESYJNEJ,KONFERENCJI I SPOTKAŃ W POLSKIM PARLAMENCIE ORAZ UNIJNYM W BRUKSELI.BEZKOMPROMISOWA W DZIAŁANIACH W OBRONIE PRAW EMERYTÓW MUNDUROWYCH I ICH RODZIN.

AKTYWNA DZIAŁACZKA W ŚRODOWISKU SENIORÓW WOJ.ŚLASKIEGO,WSPÓŁPRAUCJĄCA Z WIELOMA STOWARZYSZENIAMI.PROMUJE KULTURĘ I SZTUKĘ ORGANIZUJĄC  Z  SE i RP OGÓLNOPOLSKIE PLENERY PLASTYCZNE,WERNISAŻE I WYSTAWY, WSPÓŁPRACUJĄC Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI WOJ.ŚLĄSKIEGO I W KRAJU. EWA MACEK GODNIE REPREZENTUJE NASZE SE i RP ORAZ SŁUŻBY MUNDUROWE WOJ.ŚLĄSKIEGO, Z KTÓRYMI NA CO DZIEŃ WSPÓŁPRACUJE.

JESTEŚMY PEWNI, ŻE SPRAWY SENIORÓW, NA RZECZ KTÓRYCH PRACUJE NASZA KOLEŻANKA –EWA MACEK, MAJĄ BARDZO DUŻE ZNACZENIE DLA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW WRAZ Z RODZINAMI, SYMPATYKÓW,OSÓB WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NASZYM STOWARZYSZENIEM DO POPARCIA KANDYDATURY – EWY MACEK W PLEBISCYCIE. GŁOSOWANIE JEST DO:          17 LISTOPADA 2020r. DO GODZ.22.00.

ŻEBY ZAGŁOSOWAĆ,WYŚLIJ SMS KDZ.48 POD NUMER 72 355. KOSZT 2,46 ZŁ.Z VAT.

ZGODNIE Z REGULAMINEM GŁOSOWAĆ MOŻE KAŻDY, NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA.

Link do artykułu Dziennika Zachodniego:  Wytypowanych 100 KOBIET

https://dziennikzachodni.pl/one-ksztaltuja-rzeczywistosc-i-stanowia-o-sile-naszego-regionu/ar/c6-15249436

PREZES

ZARZĄDU ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO

SE i RP  w  KATOWICACH

RYSZARD  MĘDRZYK

 

 

 

 

Strona ZBFSOP w skrócie