Aktualnośći

Autograf od autora

Do Koleżanek i Kolegów ze Związku Byłych Funkcjonariuszy Służb Ochrony Państwa oraz Stowarzyszenia Nasz Światowid i Światowid ZBFSOP

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Z dużą przyjemnością przyjąłem propozycję zaprezentowania Państwu, na stronie naszej Organizacji, wybranych fragmentów mojej debiutanckiej powieści „Partnerzy. Początek” i serdecznie dziękuję za Wasze zainteresowanie. Książka oparta jest na moich osobistych doświadczeniach z wieloletniego okresu służby w polskim wywiadzie, z którego odszedłem w 2006 roku. Mam nadzieję, że opisaną fabułą zainteresowałem przynajmniej część z Was, pokazując działania wywiadowcze na terenie wroga. Wielu z nas Represjonowanych, przeżywało różne trudne chwile w takcie naszej służby, gdy zagrożone było zdrowie i życie. Wszyscy doskonale wiemy, jak nasza ojczyzna, a właściwie obecnie rządzący, zapłacili nam za to. Większość z nas nadal walczy o odzyskanie ukradzionych emerytur, tym razem nie na polu walki, ale w sądach, co wcale nie jest łatwe.

Tych z Państwa, których zaciekawiłem i zdecydowali się na zakup „Partnerów. Początek”, chciałbym poinformować, że z radością złożę autograf lub specjalną dedykację na książce. Jeżeli będzie takie zainteresowanie, chciałbym poprosić Zarząd ZBFSOP, aby pomógł zrealizować to przedsięwzięcie. Jestem do dyspozycji Koleżanek i Kolegów.

Z poważeniem,

Robert Michniewicz

Strona ZBFSOP w skrócie