Aktualnośći

Kazdy Głos się Liczy!

EMERYCI I RENCIŚCI – KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY

Szczegóły

Kategoria: STRONA GŁÓWNA

Opublikowano: 13 wrzesień 2018

EMERYCI I RENCIŚCI  –  KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY

Zbliża się czas wyborów do samorządów. Musimy w nich aktywnie uczestniczyć, aby nie dopuścić do zawłaszczenia wszystkich struktur państwa przez tych, którzy podeptali nasze prawa i godność.

Wielu z nas żyje dzisiaj na krawędzi wegetacji i nierzadko w ubóstwie. Wielu dotkliwie odczuwa skutki długoletniej służby PAŃSTWU, zmagając się z przewlekłymi chorobami. Ci, którzy szczęśliwie mają oparcie w rodzinie jakoś dają radę, dla pozostałych wyzwaniem jest codzienna walka o przetrwanie.

Nie możemy poddać się temu zamierzonemu procederowi fizycznego i psychicznego nękania, zepchnięcia nas do pogardliwie określanego, przez rządzących, drugiego sortu obywateli. Nie musimy godzić się na pełnienie roli „chłopców do bicia” przez propagandę  tzw. „dobrej zmiany”. Stańmy w szeregu tysięcy obywateli aktywnie sprzeciwiających się łamaniu prawa, ignorowania zapisów Konstytucji, niszczeniu demokracji. Kluczowym elementem w tej konfrontacji jest kartka wyborcza. Nie lekceważmy tego obywatelskiego aktu demokracji. Pójdźmy gremialnie do wyborów, mobilizujmy do uczestnictwa w nich rodziny, przyjaciół i znajomych. Wspierajmy wszystkich tych, dla których prawo jest wartością a nie sloganem, a sprawiedliwość oznacza praworządność. Zadbajmy o przyszłość swoją, młodszych pokoleń i przede wszystkim  Ojczyzny.

TRZEBA PORZUCIĆ FAŁSZYWĄ TEZĘ : Nie mam na kogo głosować”. Bowiem w ten sposób pozbawiasz się prawa wyboru i REZYGNUJESZ Z SZANSY NA ZMIANY, KTÓRYCH OCZEKUJESZ ! 

Zgłaszajmy się do Komisji Wyborczych, zwłaszcza w celu pełnienia funkcji mężów zaufania – skoro dzisiaj istnieją obawy o fałszowanie wyborów.

Uczyńmy wszystko co możliwe, aby w nadchodzących wyborach ZWYCIĘŻYŁY OSOBY GWARANTUJĄCE W POLITYCZNEJ DZIAŁALNOŚCI UCZCIWOŚĆ I PRAWORZĄDNOŚĆ !

Zarząd Główny ZBF SOP

 

 

 

Strona ZBFSOP w skrócie