Aktualnośći

Tradycyjny list Andrzeja Rozenka do mundurowych i film Andrzeja Rozenka ze Zdzisławem Czarneckim

16 maja 2024 r.
Koleżanki i Koledzy
Mundurowi!
Kandyduję. Z 7️⃣ miejsca listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 4 (Warszawa i osiem okolicznych powiatów). W tym okręgu głosuje też Polonia. Proszę o Waszą pomoc!
1. Zagłosujcie 9 czerwca. To najważniejsze. Kto tylko może! Jak się przekonałem, może czasem zabraknąć tylko 311 głosów.
Jak zagłosować, będąc spoza okręgu nr 4?
Wyborca zmieniający miejsce pobytu przed dniem wyborów otrzymuje, na wniosek złożony w dowolnie wybranym urzędzie gminy, zaświadczenie o prawie do głosowania w miejscu pobytu w dniu wyborów. Taki wniosek należy złożyć do 6 czerwca br.
9 czerwca z zaświadczeniem i dowodem osobistym udajemy się do dowolnej komisji wyborczej w okręgu wyborczym nr 4 (Warszawa + osiem okolicznych powiatów).
Okręg wyborczy nr 4 do Parlamentu Europejskiego obejmuje obszar miasta na prawach powiatu Warszawy oraz powiatów grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego.
W obwodach zagranicznych okręgu nr 4 oddają też swoje głosy obywatele polscy mieszkający lub przebywający podczas wyborów za granicą kraju.
2. Przekonajcie jak najwięcej osób. Nie mam milionów na kampanię, nie stać mnie na billboardy i reklamy w tv. Mogę tylko liczyć na ludzką życzliwość. Wiele osób w ogóle nie wie o moim kandydowaniu. Wiele wciaż się nie zorientowało, że jestem w Koalicji Obywatelskiej. Dotrzyjcie proszę do nich. Poproście w moim imieniu o głos. Wiecie, że nie zawiodę. ♥️
3. Jeśli Was stać, wpłaćcie drobną sumę na konto mojej kampanii. Pieniądze zostaną wykorzystane na banery i kampanię w sieci.
Jak wpłacić na moją kampanię?
Platforma Obywatelska RP
00-490 WARSZAWA
ul. Wiejska 12a
Nr konta:
15 1020 1013 0000 0602 0005 9378
Tytułem:
Warszawa/Rozenek Andrzej
Wpłat można dokonywać do 20 maja (data zlecenia przelewu).
Proszę o Waszą pomoc, bo chcę nadal walczyć o nasze sprawy i wartości na politycznym ringu. Żeby było to nadal możliwe, trzeba być w kręgu aktywnych polityków. To ostatnia szansa by pozostać na tym „profesjonalnym” ringu. Następna będzie za 4 lata.
Zasady są takie same, jak w innych wyborach. O tym, kto wejdzie do Parlamentu Europejskiego 🇪🇺 decyduje ilość głosów oddanych na konkretnego kandydata. ⚠️Nie miejsce na liście, tylko ilość głosów. Wszystko zatem w Waszych rękach i sercach.
Z góry dziękuję za Wasze zaangażowanie!
Zawsze Wam oddany,
Andrzej Rozenek /-/
PS Niezawodny Zdzisław Czarnecki nagrał ze mną spot wyborczy. Można szeroko kolportować 😉

Strona ZBFSOP w skrócie