Aktualnośći

Zaproszenie Zarządu ZBFSOP do 25 pikiety przed sądem w Warszawie

Koleżanki i Koledzy,

dopytujecie się co wybrani naszymi głosami posłowie na Sejm i do Senatu planują w najbliższym czasie zrobić dla nas? Zapewne dotarła już do Was informacja o nowej inicjatywie ustawodawczej, której projekt zaprezentowany będzie przez posła na Sejm RP Pana Andrzeja Rozenka w dniu 16 grudnia 2019 roku, w godzinach przedpołudniowych, w gmachu Sejmu, na spotkaniu ze środowiskiem emerytów mundurowych.

W tym samym dniu o godz. 14.30, pod Sejmem, w kolejną rocznicę uchwalenia tzw. ustawy represyjnej FSSM organizuje manifestację, na którą w jej imieniu a także w imieniu zarządu ZBFSOP mamy zaszczyt Państwa zaprosić.

W dniu 16 grudnia 2019 roku o godz. 9.30, pod siedzibą Wydziału XIII Sądu Okręgowego w Warszawie na ul. Płockiej 9, planowana jest ostatnia zorganizowana z inicjatywy i przez ZBFSOPO, tym razem półgodzinna, 25-ta pikieta po czym osoby biorące udział w jej kolejnych odsłonach, zapraszamy do gmachu Sejmu na konferencję zorganizowaną przez Lewicę a pozostałych członków i sympatyków ZBFSOP na manifestację.

Przekazujemy Państwu informację ze znacznym wyprzedzeniem licząc na to, że w tym dniu uzyskacie w swoich miejscach zatrudnienia zwolnienie od pracy, że obowiązki domowe wykonają za Was współmałżonkowie, że planowane wizyty u lekarzy i pozostałe aktywności dacie radę przełożyć na inny termin.

Manifestacja trwać ma dwie godziny. Wasze liczne przybycie pozwoli osobom, które tak samo jak Wy skarżą się na dolegliwości związane z wiekiem i zdrowiem przebywać w jej miejscu tyle czasu, ile zdołają i jednocześnie pokażemy, że nasze środowisko jest na tyle liczne, że warto się z jego opinią liczyć.

Zarząd ZBFSOP

Strona ZBFSOP w skrócie